Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Ваги правосуддя сяючого блакитного кольору на чорному тлі

Захист чутливих даних для юридичних фірм: апаратне шифрування,, а не програмне

Юридичні фірми складають, аналізують та працюють із величезними обсягами даних – чутливою фінансовою інформацією, інтелектуальною власністю, бізнес-стратегіями та конфіденційними договорами. Захист інформації клієнтів є ключовим пріоритетом будь-якої фірми, і тут немає місця для помилки, тому що основою цього бізнесу є довіра та конфіденційність.

Необхідно встановити належні протоколи безпеки не лише для передачі матеріалів справ санкціонованим учасникам всередині фірми – юристам, помічникам, експертам з фінансових та податкових питань – а й поза її межами клієнтам та юристам іншої сторони, але й для того, щоби захистити дані від зовнішніх кібератак. Фірми мають захищати себе від постійних «набігів» хакерів, кіберзлочинців та спроб викрадення даних, які шукають технологічні вразливості для отримання доступу до електронної пошти, мереж та серверів.

Хибне уявлення: Зашифрована пошта захищена від зламів

Руки на клавіатурі ноутбука в темряві, на екрані - компілятор коду. Тема хакера у чорному капелюху.

Багато юристів працюють за угодами про конфіденційність і через це почуваються спокійно, пересилаючи електронною поштою незашифровані файли – які є неймовірно вразливими перед хакерами під час передачі. Навіть програмне шифрування файлів, які пересилаються електронною поштою, дає хибне відчуття безпеки, оскільки вже з’явилися прийоми та електронні інструменти, які дозволяють зламувати паролі шляхом підбору – при цьому в мережу об’єднуються десятки, сотні або навіть тисячі комп’ютерів для підбору паролів та розшифрування програмно зашифрованих файлів. Юридичні фірми, які працюють як на внутрішніх, так і зовнішніх ринках, мають забезпечувати захист інформації відповідно до правил та вимог Американської правової асоціації, а також Загального регламенту ЄС про захист даних (GDPR), Закону штату Каліфорнія «Про захист прав споживачів» (ССРА), судових постанов та інших документів, що визначають порядок зберігання, шифрування та обміну файлами між сторонами.

USB-накопичувач із апаратним шифруванням та захистом паролем – оптимальний та найбільш безпечний метод, що відповідає всім цим вимогам в частині захисту інформації.

Завантаження даних на захищене паролем зовнішнє сховище передає питання безпеки повністю під фізичний контроль користувача, що ліквідує ймовірність кібератаки, оскільки пристрій не має виходу до Інтернету і функціонує скоріше як хмара, яку можна передавати та переносити. USB-накопичувач Vault Privacy 50 Series, USB-накопичувач з апаратним шифруванням Keypad 200 Series, або USB-накопичувач D500S від Kingston забезпечить ваш спокій та впевненість у тому, що дані захищені від кібервтручань або крадіжки пристрою – кожен пристрій має вбудовані засоби захисту від BadUSB та прошивку із цифровим підписом, а також автономну систему безпеки, що блокує атаки Brute Force та приховує введення паролів від клавіатурних шпигунів або недовірених систем, а також передбачає криптовидалення даних з накопичувача назавжди.

Для зручності спільного використання пристрою різними людьми або на випадок, коли користувач забув пароль, накопичувачі серії VP50 та D500S мають опцію декількох паролів: пароль користувача, пароль адміністратора та одноразовий пароль для входу (для серій VP50 та D500S); традиційний складний пароль, що має містити 3 з 4 набори символів та бути завдовжки мінімум 7-8 символів залежно від моделі; а також новий режим «кодова фраза», в якому можна задати довільний текст завдовжки 10-64 символів (а інколи навіть до 128 символів). ФБР та NIST рекомендують встановлювати кодові фрази, а не складні паролі, але в будь-якому випадку, чим довшим є пароль, тим кращий захист він забезпечує.

Серія накопичувачів KP200 працює без прив’язки до ОС на фактично будь-яких операційних системах або пристроях, наприклад, захищених принтерах або копіювальних пристроях. Ці USB-накопичувачі мають буквенно-цифрову клавіатуру, що забезпечує простий доступ до пристрою за допомогою PIN-коду та вкрита шаром полімеру, що захищає клавіші та приховує сліди їх використання, що уневожливлює підбирання паролю шляхом аналізу відбитків пальців на клавішах. Накопичувачі також мають вбудований акумулятор, за допомогою якого можна розблокувати пристрій без використання програмного забезпечення, та підключити до будь-якого пристрою, що підтримує сховища з роз’ємом USB type A, що дозволяє ділитися накопичувачем із іншими сторонами, що можуть використовувати різні платформи або операційні системи.

Kingston IronKey VP80ES в ноутбуці на робочому столі. Користувач вводить пароль через інтерфейс екрану. Логотип Red Dot Awards в нижньому правому куті. Видно текст: “переможець red dot 2023”.

Завдяки вдосконаленим опціям захисту паролем та апаратному шифруванню, такі накопичувачі, як IronKey Vault Privacy 50 Series, Keypad 200 Series з апаратним шифруванням або D500S від Kingston є найкращим інструментом для захисту конфіденційних даних від несанкціонованого доступу, кібератак, зламів та крадіжок. Якщо ви шукаєте накопичувач великої ємності, то зверніть увагу на зовнішній SSD-накопичувач IronKey Vault Privacy 80 від Kingston, на якому можна зберігати до 2 ТБ даних та який має всі стандартні засоби безпеки Kingston та зручний сенсорний інтерфейс.

#KingstonIsWithYou #KingstonIronKey

Пов’язані відео

Пов’язані публікації