Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

жінка допомагає своїй доньці шукати матеріали для домашнього завдання в Інтернеті, сидячи вдома за столом із ноутбуком

Як налаштувати батьківський контроль на ПК або комп’ютері Mac

Виховувати дітей у цифрову епоху стало набагато складніше, ніж будь-коли. Сьогодні батькам необхідно захищати своїх дітей від небезпек не лише в реальному, але й у віртуальному світі. Хоча Інтернет має чимало переваг, нескінченна кількість контенту та легкість доступу до нього означають, що діти з великою ймовірністю стикатимуться з неприйнятним контентом, кібербулінгом або шкідливими вебсайтами.

Захист дітей від небезпек Інтернету може здатися складним і непосильним завданням, оскільки не так вже і просто знайти баланс між цифровою свободою та певними обмеженнями. На щастя, більшість ПК і комп’ютерів Mac тепер містять налаштування батьківського контролю, які дбають про безпеку дітей в Інтернеті та надають можливість батькам встановити необхідні обмеження.

Завдяки увімкненому батьківському контролю на ПК або комп’ютері Mac ви можете захистити своїх дітей від шкідливого вмісту певних вебсайтів, а також встановити контроль над їхньою активністю в Інтернеті. Батьківський контроль також обмежує кількість часу, який діти можуть проводити за комп’ютером щодня. Крім того, можна додати інші налаштування, як-от використання застосунків і обмеження на витрачання коштів. Впровадження батьківського контролю допоможе забезпечити належний спокій батькам, оскільки діти зможуть переглядати лише той контент, який відповідає їхньому віку та гарантує їхню безпеку в Інтернеті.

Налаштування батьківського контролю на вашому комп’ютері не повинно викликати складнощів. Просто дотримуйтесь цих покрокових рекомендацій.

Налаштування батьківського контролю на ПК з ОС Windows 10

  1. Перш ніж розпочати, увійдіть у ваш обліковий запис Microsoft.
  2. Налаштуйте обліковий запис дитини. Для цього перейдіть у налаштування Windows і виберіть «Сім’я».
  3. Натисніть «Додати члена сім’ї».
  4. Перейдіть до створення облікового запису Microsoft для вашої дитини. Уведіть адресу електронної пошти дитини або дотримуйтесь інструкцій, щоб створити її.
  5. Після налаштування облікового запису вашій дитині надійде електронний лист із запитом прийняти ваше запрошення.
  6. Натисніть «Керування налаштуваннями сім’ї через Інтернет», щоб налаштувати батьківський контроль.
  7. За замовчуванням усі налаштування батьківського контролю вимкнено. Увімкніть окремо функції, які ви бажаєте використовувати, і налаштуйте параметри. Ви можете стежити за активністю в Інтернеті, обмежити екранний час, використання застосунків та ігор, а також доступ до контенту і будь-яких витрат.

Налаштування батьківського контролю на комп’ютері Mac (Mojave і старіші версії)

  1. Клацніть піктограму Apple і виберіть «Системні налаштування».
  2. Натисніть піктограму «Батьківський контроль».
  3. Клацніть символ замка та введіть свій пароль.
  4. Виберіть обліковий запис, для якого ви хочете встановити фільтр із батьківським контролем.
  5. Виберіть «Увімкнути батьківський контроль». Звідси ви можете керувати обмеженнями на використання застосунків, вебсайтів, магазинів, конфіденційних даних, а також керувати часовими обмеженнями дитини.

Налаштування батьківського контролю на комп’ютері Mac (Big Sur і новіші версії)

  1. Якщо ви встановлюєте батьківський контроль у вашому обліковому записі через «Сімейний доступ» або у власному обліковому записі вашої дитини, перейдіть у «Системні налаштування» та виберіть пункт «Екранний час».
  2. Виберіть дитину, для якої ви хочете додати елементи батьківського контролю, якщо ви використовуєте «Сімейний доступ».
  3. На панелі ліворуч виберіть «Параметри». Потім натисніть «Увімкнути» в правому верхньому куті.
  4. Після цього ви можете налаштувати параметри батьківського контролю, як-от запланований час вимкнення, обмеження на використання застосунків, контенту та конфіденційних даних.

В якийсь момент діти досягають віку, коли їм потрібно користуватися Інтернетом для навчання в школі або спілкування з друзями. Замість того, щоб обмежувати дітям доступ, необхідно розповісти їм про небезпеки Інтернету та пояснити, чому іноді потрібен батьківський контроль. Врешті-решт, батьківський контроль може фільтрувати різноманітний контент, гарантуючи, що ваші діти не побачать неприйнятний вміст і завжди будуть захищені під час роботи за комп’ютером.

Чи була ця інформація корисною?

Пов’язані публікації